JobMED pomůže studentům objevit kariérní příležitosti

Veletrh nemocnic, zdravotnických zařízení a farmaceutických společností pro vás pořádá Lékařská fakulta MU spolu s Kariérním centrem MU. Akce je určená nejen studentům a absolventům LF, ale i dalším zájemcům o uplatnění u výše zmíněných zaměstnavatelů.

8. 11. 2023

Chcete se osobně seznámit se zaměstnavateli ve svém oboru? Porovnat mezi sebou nabídky různých nemocnic, zdravotnických zařízení nebo farmaceutických společností? Zjistit, co vám aktuálně, ale i v budoucnu, může český trh práce nabídnout? Na půdě fakulty ve středu 29. 11. 2023 od 10:00 v Univerzitním kampusu Bohunice probíhá Veletrh JobMED, veletrh nemocnic a zdravotnických zařízení.

Veletrh nemocnic, zdravotnických zařízení a farmaceutických společností pro vás pořádá Lékařská fakulta MU spolu s Kariérním centrem MU. Akce je určená nejen studentům a absolventům LF, ale i dalším zájemcům o uplatnění u vystavujících zaměstnavatelů.

Co vás 29. listopadu na Veletrhu MUNI jobMED všechno čeká?

Vstup na veletrh je pro všechny ZDARMA. Nic vám tak nebrání věnovat pár minut své budoucí – či současné – kariéře a přijít si zjistit, jakým směrem a u jakého zaměstnavatele se může začít rozvíjet.

Třeba potkáte na půdě Masarykovy univerzity svého budoucího zaměstnavatele ještě při studiu.

Veletrh JobMED 29. 11. 2023