Plavovlasý hurikán

Během natáčení podcastu STETOSKOP ještě studentka, po zveřejnění absolventka Mgr. Natálie Antalová. Co na sebe prozradí?

25. 9. 2020

Po obyčejném hurikánu zůstává zpravila spoušť, za tím naším zůstává spousta hotové práce, dobře odvedených projektů a také pozitivně naladěných lidí. Máme dobu volební, a tak je více než na místě vyzpovídat senátorku, dnes již Mgr. Natálii Antalovou. Jedině na totiž ví, jak by se dala vyřešit ekodoprava v kampusu, jak se dá lenivě zorganizovat přehršle práce a na který hrad nakonec usedne. Snad nám i vyzradí s jakou celebritou si potřásla rukou a co má nejraději na talíři. Poslechněte si příjemný a inspirativní rozhovor s malou velkou ženou, prostě hurikánem.

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích