Podpořte STETOSKOP v anketě Podcast roku

Lékařská fakulta MU je první z fakult univerzity, která pravidelně vydává podcast, jehož prostřednictvím již téměř rok přibližuje život na fakultě. Nyní chceme oslovit všechny naše posluchače, aby nám dali svůj hlas ve třetím ročníku soutěže Podcast roku.

25. 5. 2021

První díl s názvem „Nebojte se, my se taky báli!“ vyšel 26. června 2020 a od té doby k dnešnímu dni jste měli možnost poslechnout si dalších 27 dílů. Stetoskop si vzal za cíl přiblížit studentům, zaměstnancům, absolventům i široké veřejnosti odlehčenou formou dění na fakultě, představit její osobnosti, připomenout významné události, pochlubit se zajímavými projekty. Pro ty, kteří se rozhodují o svém budoucím vysokoškolském vzdělání, jsme nabídli i díly s průřezem studia většiny studijních programů.

Již téměř rok přinášíme nejrůznější témata, jak ta zábavnější, tak se nevyhýbáme se ani vážným otázkám. Za vznikem podcastu stojí spolupráce studentů a oddělení vnějších vztahů za milé podpory vedení fakulty. Patří se proto poděkovat všem hostům, kteří se neostýchali zasednout k našim mikrofonům a odpovídat na nejrůznější otázky moderátorky Jany Dvořákové a moderátorů MUDr. Jakuba Voldřicha či Davida Chlebka, studenta 5. ročníku Všeobecného lékařství.

Pokud se Vám náš podcast líbí, budeme rádi za Váš hlas v soutěži Podcast roku. Jestliže jste ještě neměli příležitost se s naším podcastem seznámit, můžete se dozvědět více informací zde.

A tak jako se každý díl loučíme s posluchači "Děkujeme za Vaše uši", nyní děkujeme i za Vaše hlasy. Váš STETOSKOP.

Dejte nám svůj hlas