Pozvaným studentům připomínáme akci PhD Day na LF MU

Připomínáme pozvaným studentům LF MU i jejich školitelům, že se 19. 9. koná PhD Day. Registrace je možná do 12. 9. do 12 hodin.

4. 9. 2019

Připomínáme pozvaným studentům i jejich školitelům, že se 19. 9. koná PhD Day. Pro studenty LF MU je to letos poprvé a dozví se, jaká mají práva, povinnosti, příležitosti pro kariérní rozvoj, získávání grantů či možnosti podpory jejich mobilit. Stojíme o váš názor na panelové diskuzi: "Nástrahy PhD studia" od 14 hodin. Akce je připravována Přírodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity ve spolupráci s Lékařskou fakultou, Fakultou sportovních studií MU a institutem CEITEC.
Studenti s přístupem do IS se mohou přihlásit na tomto odkazu, pro nezapsané studenty bez přístupu do IS je možno přihlásit se zde.

Celý program k dispozici v kalendáři akcí.