Sezónu příprav na medicínu zahaj s námi!

Pokud to se studiem na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity myslíš vážně, prostuduj si naši nabídku. Už v sobotu 23. 9. otevíráme náš kampus budoucím studentům na akci OPEN DAY! Od října se také můžeš začít intenzivně připravovat pomocí dvou kurzů, které ti pomohou výrazně poskočit v žebříčku přijatých.

1. 9. 2023

Zvema tě na prohlídku fakulty přímo očima studentů: OPEN DAY se koná v sobotu 23. 9. 2023. Pro zajištění svého místa na jednom ze tří běhů je potřeba se zaregistrovat. Na výběr jsou dva programy podle zaměření: 1. Všeobecné lékařství a bakalářské programy a 2. Zubní lékařství.

Zaregistruj se

Po návštěvě fakulty budeš mít ještě pár dní na rozhodnutí, jestli na své cestě k úspěšnému přijetí k nám přijmeš naši nabídku dvou kurzů:

1. Přípravný kurz ke studiu

Zvyš své šance u přijímacího řízení a registruj se do přípravného kurzu ke studiu na LF MU. Od 7. října se každou druhou sobotu (od 9:00 do 12:30) dozvíš něco z fyziky, chemie a biologie a rozšíříš si tak své středoškolské znalosti. Tento několikaměsíční kurz tě vtáhne do studia na fakultě, poodhalí ti logiku testovacích otázek u přijímacího řízení a může ti pomoct přiblížit se k vysněnému studiu na LF MU.

Chci do kurzu

2. Kurz latiny Lingua Anatomica

Přemýšlíš, proč se učit latinu ještě před nástupem na Lékařskou fakultu MU? Je to jednoduché, latina tě bude provázet od prvního dne na fakultě až do konce tvé lékařské kariéry. Proto je důležité stavět na pevných základech. Kurz je vhodný pro naprosté začátečníky i pro ty, co měli latinu na SŠ. Naše skvělá lektorka Mgr. Kateřina Pořízková, Ph.D. se postará o to, aby tě nová terminologie nevyvedla z míry a co víc, dokonce i bavila. Podívej se na videopozvánku ke kurzu, poslechni si podcast s paní doktorkou nebo si přečti článek.

Intenzivní kurzy latiny pořádá Juniorské akademie LF MU, která středoškolským studentům a jejich učitelům otevírá brány fakulty medicíny po celý rok. V její nabídce najdeš online i offline kurzy, exkurze na specializovaná pracoviště i pomocnou ruku při psaní odborných prací SOČ.

Chci do kurzu

Tak co? Už teď víš, že chceš studovat na LF MU? Přijď se k nám podívat a nasát atmosféru na akci s názvem OPEN DAY! Pokud se ti u nás bude líbit, moc rádi tě přivítáme na našich kurzech. Díky nim zvýšíš své šance na přijetí, první ročníky tě nerozhodí, ale naopak ti nabídnou nové možnosti a zkušenosti.