To máš ze spolku?

Co studentům přináší účast ve spolcích, které fungují na naší fakultě? V 19. dílu podcastu STETOSKOP představíme dva největší, které na LF MU působí.

5. 3. 2021

Nejsi na to sám! I takto by se tento díl Stetoskopu mohl jmenovat. Mohou být záchranným kruhem pro prváky topících se v moři informací, pomocnou rukou pro ty, kteří se potýkají s nečekanými problémy, průvodcem při náročném studiu, osvíceným rádcem, ale i zábavným parťákem ve společenském životě. To je spolkový život na fakultě, a právě ten nám přišli představit: Anka Vravcová a Maťo Sihlovec z IFMSA a Klára Dolinová a Naty Srbová ze Spolku mediků. Je mezi spolky rivalita či dokáží spolupracovat? U koho se poučíte a kdo Vás vezme na párty? Pojďme si poslechnout, cože to můžeme mít ze spolku...?

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích