Fyziocafé: přednáška "Posturální metoda FitPainFree" s Hanou Toufarovou

Asociace studentů fyzioterapie (ASF) ve spolupráci s Paedr Hanou Toufarovou srdečně zvou na přednášku „Posturální metoda FitPainFree a využití pomůcky
Flexibar k odstranění chronických bolestí pohybového aparátu a zvýšení funkční mobility“.
Přednáška proběhne dne 19. dubna 2023 v čase 16-19 h v posluchárně B11/114 Univerzitního kampusu, Brno Bohunice.

13. 3. 2023

Přednášku povede Paedr Hana Toufarová, lektorka metody FitPainFree, která má více než 40 let praxi v oboru tělovýchovy a sportu a také edukace. Pod jejím vedením se vzdělávají fyzioterapeuti, trenéři, lektoři i učitelé z ČR a SK.
Paní doktorka představí metodu FitPainFree a pomůcku Flexibar a podělí se o své zkušenosti z praxe. Přednáška zahrnuje teoretickou i praktickou část. Tato metoda má využití v oblastech ortopedie, fyzioterapie, sportovní terapie,
traumatologie, pooperační rehabilitace, neurologie, gynekologie a dalších.
Přednáška je určena studentům lékařských i nelékařských oborů. Rádi bychom touto formou přiblížili problematiku bolesti pohybového aparátu a možnosti terapie i studentům všeobecného lékařství.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Na všechny se velmi těší
Tým ASF :-)