Medik roku 2024

Jihočeské nemocnice a.s. zvou studenty 4., 5., a 6. ročníků Všeobecného lékařství k účasti na soutěži Medik roku 2024. Porovnejte si své medicínské vědomosti a fyzické dovednosti se studenty z ostatních univerzit v ČR i na Slovensku. Pětičlenné týmy se utkají 19. - 21. 4. 2024 v prachatické nemocnici.

5. 1. 2024

• Jihočeské nemocnice a.s. Vás zvou na 8. ročník soutěže MEDIK ROKU 19-21/4/2024 v Nemocnici Prachatice, a. s.
  • Týmová soutěž medicínských vědomostních a fyzických dovedností pro studenty 4./5./6. ročníků lékařských fakult v České a Slovenské republice
  • 12 zajímavých disciplín pod dohledem nemocničních lékařů
  • Sestav si svůj pětičlenný tým a registruj ho na medikroku.cz
  • Zábavný společenský večer, ubytování, volný program, strava zajištěna - vše ZDARMA
  • Spuštění registrace: 10. 1. 2024 od 10:00 hod.
  • Záštitu převzaly: Jihočeské nemocnice a.s., Nemocnice Prachatice, Jihočeský kraj a Ministerstvo zdravotnictví České republiky

registrace zde Facebook události aneb Buďte s námi!

KONTAKT:
Plačková Hana
Asistentka představenstva
Jihočeské nemocnice, a. s.
B. Němcové 585/54
370 01 České Budějovice