Seminář "Proč si vybrat dětské lékařství"

Další ze série seminářů Purkyňova nadačního fondu se uskuteční 6. 12. 2023 v Lékařském domě v Praze. Studenti LF mají vstup zdarma, nutná je však online registrace. Pokud byste se zůčastnit nestihli, můžete sledovat seminář online, případně si pustit záznam.

1. 11. 2023

• Registrační poplatek je zdarma
  • Akce je určena pro všechny členy ČLS JEP a také pro studenty LF
  • Přihlášení na akci bude možné pouze prostřednictvím on-line registračního formuláře
  • Odkaz na online připojení k semináři bude registrovaným účastníkům včas zaslán cca 2 dny před akcí
  • Změna jména je možná zasláním na e-mail: info@purkynuvfond.cz
  • V případě, že se registrujete a nemůžete se akce zúčastnit, prosíme, informujte nás na e-mailu info@purkynuvfond.cz.
  • Po akci bude možné shlédnout záznam semináře na webových stránkách Purkyňova nadačního fondu (cca 14 dní po akci bude záznam umístěn na webové stránky fondu v záložce Semináře).

registrace na seminář

Videozáznamy z předchozích seminářů