PhD Day 2022

Vítejte na PhD Day LF MU

Tato akce je určena zejména studentům posledních ročníků magisterských studijních programů, studentům 1. ročníku doktorských studijních programů a všem, kteří uvažují o doktorátu na Lékařské fakultě MU. Pokud se chcete dozvědět zajímavé informace spojené s doktorským studiem, jste na správném místě. Najdete zde jak všeobecné informace o PhD studiu, které pro Vás přichystali kolegové z rektorátu Masarykovy univerzity, tak i důležité fakultní informace od jednotlivých oddělení děkanátu LF MU. Taktéž zde naleznete i prezentaci jednotlivých doktorských studijních programů.

Celý PhD Day je v anglickém jazyce, proto prosím přepněte do anglické verze. Druhou možností, jak se k plnému obsahu akce dostat, je využití rozcestníku níže, který vás již do vybrané části našeho programu v angličtině přepne automaticky.

V průběhu září bude také probíhat prezentace roll upů s informacemi o jednotlivých studijních programech a jejich specializacích v koridoru univerzitního kampusu, tak se nezapomeňte přijít podívat.

Roll ups

  Kontakt

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info