7 podpořených projektů GAČR pro rok 2023

V příštím roce bude Grantovou agenturou České republiky (GA ČR) podpořeno celkem 7 projektů žadatelů z LF MU.

2. 12. 2022

Ve své největší grantové soutěži Grantová agentura České republiky (GA ČR) od příštího roku podpoří 459 nových projektů ze všech oblastí výzkumu. Na tyto projekty v příštích třech letech připadne 3,5 mld. Kč.

I přes vysokou konkurenci, kdy v letošním roce uspěla zhruba jen jedna pětina nejlepších návrhů, bude v roce 2023 podpořeno celkem 7 projektů žadatelů z Lékařské fakulty MU.

U 4 podpořených projektů je LF MU v pozici hlavního řešitele, u 3 projektů pak LF MU figuruje v roli spoluřešitele.

Všem úspěšným žadatelům gratulujeme!

SEZNAM PODPOŘENÝCH PROJEKTŮ