📢DIGIVITALITY: Otevřená výzva pro start-upy ze střední Evropy

Přihlaste se do výzvy projektu DIGIVITALITY pro start-upy a začínající podniky ze zemí střední Evropy!

29. 1. 2024

Chcete rychleji posunout své nápady v oblasti digitálního zdravotnictví? Máte zájem ověřit svůj koncept v reálném prostředí s těmi, kteří mají opravdu vliv? Tak toto je místo pro vás, a Digivitality je dalším důležitým krokem k úspěchu. Pak jste na správném místě a projekt Digivitality je dalším krokem na vaší cestě k úspěchu!

Hledáme start-upy, malé a střední podniky:

• se sídlem v některé ze středoevropských zemí
  • byly založeny během posledních 7 let (od 1. ledna 2017)
  • pokračující v inovacích na minimální úrovni technologické připravenosti (TRL) 4
  • ochotné zapojit se do otevřeného inovačního procesu
  • připraveny spolupracovat na vývoji své inovace s průběžnými poznatky od MedTech korporací a nemocnic
  • jejichž tématem práce by mělo být zdravotnictví (oblast telemedicíny, digitální integrace dat, data managementu, ochrany dat a dalších zdravotnických témat)

Co mohou přihlášené start-upy a začínající podniky získat:

• možnost prezentace svých inovativních řešení před med-tech organizacemi, nemocnicemi, univerzitami a dalšími relevantními partnery
  • cenný mentoring od odborníků ze širokého spektra oborů
  • možnost testovat svá řešení v různých nemocnicích a zdravotnických zařízeních

více informací o výzvě zde