TAČR: Začínající výzkumníci/výzkumnice

Rádi bychom vám představili nově vyhlášenou výzvu od Technologické agentury České republiky (TAČR) s názvem ZAČÍNAJÍCÍ VÝZKUMNÍCI/VÝZKUMNICE!

15. 2. 2024

Jste součástí výzkumné organizace nebo podniku a zajímá vás podpora začínajících výzkumníků a výzkumnic v oblastech jako je telemedicína, umělá inteligence a dalších, s důrazem na vyrovnání příležitostí pro ženy a muže v konkurenci výzkumného prostředí? Tak je tato výzva přesně pro vás!

V této již sedmé veřejné soutěži je alokována částka 5 milionů Kč na podporu jednoho projektu. Délka řešení projektu je 12 až 24 měsíců a můžete získat až 85% finanční podporu.

Pro úspěšné přihlášení je potřeba vytvořit tým s minimálně třemi začínajícími výzkumníky, z nichž každý může mít svého mentora. A pro vás, kteří jste do 35 let a studujete (bakalářské, magisterské a doktorské studium) nebo jste absolventy s maximálně 5 lety od ukončení studia, to může být zajímavá příležitost a zkušenost.

Soutěžní lhůta končí 27. března 2024 s následným hodnotícím obdobím a zahájením projektů od listopadu 2024 do ledna 2025.

Pro více informací navštivte web TAČR nebo shlédněte videozáznam.

Zajímá vás tato výzva? Tak mě neváhejte kontaktovat na emailové adrese daniela.podzemna@med.muni.cz.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info