Výsledky soutěže GAMU – INTERDICIPLINARY 2023

Grantová agentura Masarykovy univerzity vyhlásila výsledky soutěže INTERDISCIPLINARY. O grant bylo možné žádat od 1. září do 15. října 2022. Vybraní uchazeči obdrží financování až do výše 2 mil. korun ročně po dobu tří let.

2. 5. 2023

Z celkového počtu tří podpořených projektů se na dvou podílí Lékařská fakulta – jednou v roli hlavního řešitele, jednou v roli spolupracujícího HS.

• Machine Learning in Nanomaterial Biocompatibility Assessment prof. RNDr. Monika Pávková Goldbergová, Ph.D. LF, CEITEC, PřF
  • Mathematical modeling of very and ultra-fast oscillations in EEG signals doc. RNDr. Lenka Přibylová, Ph.D. PřF, CEITEC, LF

Všem úspěšným žadatelům gratulujeme!