Workshopy Technologického centra: Výzva pro zájemce o podávání ERC StG a ERC CoG v roce 2023

Technologické centrum Akademie věd ČR ve spolupráci s Univerzitou Karlovou a Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC pořádají první ze série on-line workshopů pro žadatele o ERC Starting a Consolidator granty, věnované přípravě projektových návrhů.

5. 4. 2022

Workshop je otevřen těm uchazečkám a uchazečům, kteří intenzivně pracují na projektových návrzích, které hodlají podat do jedné z výzev Pracovního programu ERC pro rok 2023 a kteří nejsou omezeni restrikcemi pro opětovné podávání návrhů z předchozích výzev.

Podmínkou účasti je registrace a zaslání abstraktu, životopisu a dosavadních výsledků (TR) do 11. dubna 2022 (23:59) na e-mail erc.es@tc.cz. Zaslané podklady budou hodnoceny členy ES na základě hodnotících kritérií ERC. Vzhledem k omezené kapacitě budeme preferovat ty žádosti, které budou vyhodnoceny jako zralé pro podání kompetitivního návrhu projektu do jedné z výzev Pracovního programu ERC pro rok 2023.

Více informací a odkaz na registrační formulář najdete zde.

O registraci na workshop je nutné informovat Dagmar Václavíkovou z Oddělení projektové podpory – dagmar.vaclavikova@med.muni.cz.

Plánované deadliny výzev pro rok 2023:

ERC StG: 25/10/2022

ERC CoG: 02/02/2023


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info