💡Empower: Program pro holky, které chtějí podnikat

Jihomoravské inovační centrum (JIC) představuje program Empower: Program pro holky, které chtějí podnikat.

Studuješ a přemýšlíš o rozjezdu vlastního podnikání? Máš ale obavu z kroku do neznáma? Zajímá tě, jaké specifické situace ženy podnikatelky řeší, a chceš potkat ty, které svůj startup úspěšně rozjely? Ptáš se, jak sladit vedení firmy s mateřstvím? Díky programu Empower se potkáš s inspirativními ženami, získáš spoustu znalostí, schopností i odvahy a seznámíš se s podobně laděnými holkami.

Přihlásit se můžeš do 18. února.

12. 2. 2024

Můžete se těšit na šest společných setkání v kreativním hubu KUMST na ulici Údolní v Brně, a to každý druhý čtvrtek od 7. března od 14:00 do 18:00 hodin. Program bude zahrnovat workshop, diskuzi s podnikatelkami a skupinové konzultace ohledně vašich podnikatelských nápadů.

Pro koho je akce určena?

• Pro studentky, které láká založit si vlastní firmu, ale neví, jak začít
  • Pro studentky, které chtějí na svém know-how postavit úspěšný produkt

Co díky programu získáte?

• Posílíš své sebevědomí a snížíš strach z kroku do neznáma
  • Zjistíš, jaké jsou první kroky při práci s nápadem a osvojíš si metody pro jeho validaci
  • Nahlédneš do životních příběhů inspirativních podnikatelek
  • Pokud máš svůj podnikatelský nápad, ověříš jeho potenciál a posuneš ho o velký kus dál
  • Seznámíš se se skupinou stejně smýšlejících mladých žen, se kterými se budete vzájemně motivovat a posouvat na vaší podnikatelské cestě

Termíny a tematické okruhy jednotlivých bloků

• BLOK 1 / Moje talenty a leadership potenciál / 7. března 2024
  • BLOK 2 / První kroky práce s nápadem a jeho ověření / 21. března 2024
  • BLOK 3 / Tvorba osobní vize / 4. dubna 2024
  • BLOK 4 / Sebeprezentace / 18. dubna 2024
  • BLOK 5 / Vyjednávání / 2. května 2024
  • BLOK 6 / Panelová diskuze / 16. května 2023

Cena programu je 1000 Kč.

Na závěr vás čeká neformální večeře se speakery. Během programu a mezi lekcemi budete mít čas pracovat na vašem vlastním nápadu nebo se k někomu s nápadem přidáte. Setkání budou probíhat v přátelské atmosféře a bezpečném prostředí, kde bude důvěra a podpora na prvním místě.

Pro více informací a přihlášení se do programu klikněte zde.