Pozvánka na workshop EIT Health Innovation Day 2023

Už 9. a 10. listopadu 2023 se koná EIT Health Innovation Day ve spolupráci s DEX Innovation Centre. Akce začíná vždy v 9 hodin v prostorách Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

Přihlaste se na I-DAYS a seznamte s reálnými výzvami, kterým ve zdravotnictví čelíme. Přijďte si osvojit metodu design thinking, setkat se s experty ze zdravotnictví a získat nové zkušenosti a osobní mentoring od profesionálních koučů. Můžete také vyhrát zajímavé benefity!

Program zde.

25. 10. 2023

Nechte se inspirovat mentory jako je Michal Štefan (DEX Innovation Centre), Veronika Bacova (Roche Pharma Czech Republic), David Kovalský (Angel Investor, Entrepreneur, Business Mentor) a mnohými dalšími. Nebo už máte nápad, který chcete rozvinout, ale nevíte jak? Pak je pro vás workshop I-DAYS unikátní příležitostí.

Tématem diskuze budou vaše nápady a způsoby, jak je proměnit ve skutečné podnikání. Zároveň diskuze povede ke snaze nalézt odpověď na reálnou výzvu, které české zdravotnictví čelí.

Dozvíte se také jak vymyslet a prezentovat podnikatelský nápad, jak zdokonalit produkt, který pomáhá lidem a dostat ho na trh. Školit vás budou profesionální koučové a úspěšní podnikatelé přímo ze zdravotnických projektů a firem.

Nezáleží na tom, zda studujete medicínu, IT nebo ekonomii. Přihlaste se jako tým nebo jako jednotlivec a svůj tým na I-DAYS najdete!

Jak to vypadá na I-DAYS? Podívejte se na video a dozvíte se víc!

Zajímavé benefity:

• Workshopy a mentoring – získáte praktické dovednosti pro vyladění vašeho podnikání
  • Networking a nové kontakty - najdete podobně smýšlející lidi a úspěšné podnikatele
  • Stipendium a placená účast na finále I-DAYS ve vybrané evropské metropoli.
  • Price money – hrajeme celkem o 500 EUR

Všem vám držíme palce!