V únoru uvedeme nové vědecké snídaně

V uplynulých 18 měsících proběhlo již dvanáct “grantových snídaní”. Na těchto neformálních setkáních při kávě a croissantech se vědci a doktorandi pravidelně potkávali se zástupci Oddělení projektové podpory a Oddělení pro vědu a kvalitu a diskutovali o aktuálních grantových výzvách a aktuálních tématech, které hýbou vědeckým světem.

13. 2. 2024

Bez popisku

Letos bychom chtěli na osvědčený formát setkávání navázat takzvanými “snídaněmi s vědcem”. Proděkan pro vědu a doktorské studium si bude zvát zajímavé vědecké osobnosti, které se podělí např. o zkušenosti ze začátků své vědecké kariéry a stručně představí svůj výzkum. S publikem pak budou diskutovat o tom, s jakými problémy či výzvami se během své kariéry potýkají, jak na ně našli řešení.

Každá snídaně bude mimo jiné zaměřena na konkrétní grantové schéma (GA ČR, AZV, InGA, TA ČR, Horizon Europe, atp.). Publikum bude mít možnost konzultovat se zástupci projektové kanceláře své projektové záměry.

První snídaně v novém formátu se uskuteční v úterý 27. února 2024 od 8-9 hodin v Knihovně univerzitního kampusu Brno. Hostem Tomáše Kašpárka bude vedoucí výzkumné skupiny Tomáš Bárta a přednosta Ústavu histologie a embryologie Aleš Hampl. První jmenovaný je několikanásobný úspěšný žadatel a řešitel grantů GA ČR, druhý je člen hodnoticího panelu GA ČR.

Přijďte a diskutujte s našimi hosty u snídaně a kávy nejen o jejich výzkumu, ale i o jejich zkušenostech řešitele a hodnotitele projektů Grantové agentury ČR.

Abychom mohli nakoupit dostatek croissantů, prosím registrujte se. 

chci se registrovat


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info