Únor bude opět patřit diskuzím uchazečů se studenty

Třetím rokem spouštíme pro uchazeče o studium možnost online diskuzí se studenty jednotlivých programů. Live Chat Days budou probíhat během února na platformě MS Teams a může se přihlásit každý, kdo má zájem studovat na MED MUNI.

2. 2. 2023

Bez popisku

Live Chat Days vznikly v době virtuálních návštěv Dnů otevřených dveří (DOD) jako nadstavba diskuzních chatů se studenty. Počet studentů i šíře dotazů byly na DOD tak veliké, že jsme i letos pro každý studijní program vybrali datum a studenty, kteří odpovídají na dotazy uchazečů o studium. 

I když už se v letošním roce se konaly Dny otevřených dveří včetně miniveletrhu studijních programů prezenčně, stejně jako tomu předcházel na podzim Open Day, chceme uchazečům maximálně přiblížit, jaké možnosti studium na MED MUNI otevírá. Naše studentky a studenti tu budou také pro ty, kteří k nám nestihli zavítat z jakéhokoliv důvodu. Z pohodlí domova, z výletu či z návštěvy u babičky je možné se na hodinu připojit a probrat dotazy, které uchazeče v souvislosti s přijímacími zkouškami i studiem ještě napadají. Zásadní otázky k přijímacímu řízení zodpovídají kolegyně ze studijního oddělení. 

Pro připojení je třeba kliknout na odkaz a mít ztlumený mikrofon. Dotazy je možné v chatu napsat nebo se přihlásit packou. Ostych není na místě, protože hodina uplyne jako voda. Začínáme ve vybrané termíny vždy v 17 hodin!

Harmonogram Live Chat Days

Harmonogram včetně podrobnějších informací k připojení najdete také na webu Dnů otevřených dveří

Těšíme se na online viděnou!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info