Zahájení přípravného kurzu na LF MU pro studenty středních škol

V sobotu 5. října 2019 byl zahájen Přípravný kurz pro studenty středních škol a potenciální zájemce o studium lékařských i nelékařských programů na Lékařské fakultě MU. Kurz potrvá do dubna příštího roku a cílem je formou přednášek a diskusí uchazečům pomoci v přípravě a úspěšnému složení oborových testů u přijímacích zkoušek na LF MU.

8. 10. 2019

První říjnovou sobotu byl v Univerzitním kampusu Bohunice zahájen Přípravný kurz pro studenty středních škol a potencionální zájemce o studium lékařských i nelékařských programů na LF MU. Cílem kurzů je formou přednášek a diskusí uchazečům pomoci v přípravě a úspěšnému složení oborových testů u přijímacích zkoušek naši fakultu. Kurzy jsou vedeny vysokoškolskými učiteli, kteří přednáší střídavě biologii, chemii a fyziku. Přípravný kurz probíhá v období od října do dubna, zpravidla každou druhou sobotu dopoledne v době od 9:00 do 12:30 hodin.

Současně fakulta nabízí možnost nákupu publikace Modelové testové otázky k přijímacím zkouškám na LF MU. V této publikaci jsou shromážděny vzorové testové otázky z biologie, fyziky a chemie, které mohou sloužit uchazečům o studium na lékařských, případně i jiných fakultách k procvičování látky při přípravě na přijímací zkoušku. Modelové otázky jsou dostupné v knihkupectví Univerzitního Kampusu Brno, Kamenice 5 i na objednávku.

Přestože byl kurz již zahájen, mohou se zájemci dodatečně přihlásit, nejpozději však do 5. listopadu 2019.

ZALOŽENÍ PŘIHLÁŠKY

Platba se provádí přes Obchodní centrum Masarykovy univerzity, přes které je třeba cenu kurzu obratem uhradit. Objednávku platby mohou uskutečnit pouze uchazeči, kteří mají potvrzenou elektronickou přihlášku Přípravného kurzu.

OBJEDNÁVKA PLATBY

Bližší informace podá vedoucí Studijního oddělení LF MU RNDr. Ivana Pánková.
Všichni zájemci jsou srdečně vítáni.