Zápisy do studia na LF MU zpestřeny prohlídkou SIMU

Zápisy do studia na Lékařskou fakultu MU, které proběhly 14. června 2021 pro uchazeče přijaté bez přijímacích zkoušek, doplnila také prohlídka Simulačního centra LF MU.

15. 6. 2021

Bez popisku

Pro uchazeče, kteří byli v letošním roce přijati bez absolvování přijímacích zkoušek, jsme připravili malou odměnu za vynikající středoškolské studijní výsledky. Naši noví studenti ve studijních programech Všeobecné lékařství a Zubní lékařství na LF MU mohli zažít speciální prohlídku Simulačního centra LF MU, ve kterém bude probíhat výuka již od jejich prvního roku studia.

Součástí programu dne zápisů bylo též představení hlavních studentských spolků působících na LF MU, a to Spolku mediků a brněnské pobočky IFMSA. Zmíněny byly rovněž Prvákoviny, které ve spolupráci s Kariérním centrem MU pořádají sami studenti všech fakult, aby novým prvákům maximálně usnadnili přechod ze středoškolského života na ten vysokoškolský. 

Nadšení studenti vracející se z prohlídky SIMU ještě absolvovali zbývající finální krok, a to vyfocení na ISIC kartu a vydali se ke svým domovům s čerstvě nabytými dojmy. Věříme, že se všem návštěvníkům krátká a intenzivní prohlídka nejmodernějšího simulačního centra v Evropě líbila, a o to více se budou těšit na studia na naší fakultě.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info