Konference MEFANET 2022

14. 10. 2022

Dovolujeme si vás jménem programového a organizačního výboru konference MEFANET 2022 pozvat na 15. ročník odborně zaměřené akce, na které se pravidelně potkávají pedagogové a studenti všech lékařských a zdravotnických fakult z České a Slovenské republiky spolu s odborníky v oblasti zdravotnické informatiky a elektronické podpory výuky.

Termín je letos mírně posunutý oproti předchozím ročníkům, a to na 2.-3. listopadu 2022. Připravujeme pro vás opět zajímavý program, který se bude skládat z interaktivních sekcí zaměřených na simulace a virtuální klinické scénáře ve výuce společně s posterovou sekcí, zvanými přednáškami a bloky s krátkými sděleními. Více informací získáte na webu. On-line registrace je stále otevřena.

Těšíme se opět na shledanou na listopadovém MEFANETu.
Za programový a organizační výbor MEFANET 2022
Daniel Schwarz & Martin Komenda