Stipendijní program na podporu budoucích zubařů

18. 9. 2023

Statutární město Přerov informuje o Stipendijním programu na podporu budoucích zubních lékařů na území města, který na svém zasedání dne 5. června 2023 vyhlásilo Zastupitelstvo města Přerova. Posláním programu je podpora studentů studijních oborů Zubní lékařství.

Program je ručen studentům 4. a 5. ročníku oboru Zubní lékařství. Studenti mohou získat podporu ve výši 150.000 Kč na každý akademický rok.

Termín pro podávání žádosti do stipendijního programu je stanoven od 7. 7. 2023 do 13. 10. 2023.

Bližší informace a podmínky programu včetně žádost o stipendium jsou k dispozici na webových stránkách města Přerova.