Vyhlášení voleb do studentské komory Akademického senátu LF MU

Zapojte se do dění na fakultě i vy a kandidujte do Akademického senátu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Volby do studentské komory Akademického senátu LF MU se uskuteční od 6. do 12. května. Svoji kandidaturu podáte elektronicky skrze IS MU do 28. dubna 2024.

23. 4. 2024 Tereza Vlková

Na základě rozhodnutí předsedy Akademického senátu Lékařské fakulty, docenta Josefa Tomandla, ze dne 11. dubna, a v souladu s platným Volebním řádem, byly vyhlášeny volby do studentské komory Akademického senátu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Uskuteční se od 6. do 12. května (včetně) 2024, a to výhradně elektronickou formou, prostřednictvím aplikace E-volby v Informačním systému MU.

Důležité termíny

• Registrace kandidátů: ode dne následujícího po vyhlášení voleb do 28. dubna (včetně) 2024. Kandidáti mohou svou kandidaturu podat pouze elektronicky skrze Informační systém Masarykovy univerzity.
  • Datum voleb: od 6. května do 12. května (včetně) 2024.
  • Oznámení výsledků: Výsledky proběhnuvších voleb budou oznámeny bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 17. května 2024.

Volební obvod a počet mandátů

Volby jsou určeny pro volební obvod VI. – studenti všeobecného lékařství a doktorských studijních programů

Počet obsazovaných mandátů: 3 mandáty.

Do daného volebního obvodu mají aktivní i pasivní právo volit studenti LF MU v příslušném volebním obvodu.

Organizaci a dohled nad průběhem voleb zajistí v souladu s Volebním řádem Akademického senátu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity Volební a mandátová komise AS LF MU. Obvodní volební komise vzhledem k elektronické formě hlasování obsazovány nebudou.