Webinář pro mediky EACTS Next Generation - Jak se stát rezidentem v kardiothorakální chirurgii?

Evropská asociace pro kardiothorakální chirurgii EACTS nabízí sérii přednášek v rámci projektu Next Generation. První z přednášek má název "How to become a resident in cardiothoracic surgery. The Dos and Don´ts" a uskuteční se 18. 1. 2024, 17:30 to 18:30 SEČ online. Odkaz na webinář obdržíte po dokončení registračního procesu. Akce je zpoplatněna částkou 10 EUR.

9. 1. 2024

Série webinářů se zaměřuje na témata spojená s kardiothorakální chirurgií a je určena pro studenty medicíny a lékaře v předatestačním vzdělávání. Cílem je zprostředkovat cenné aktuální poznatky a podpořit zájem budoucích lékařů o tuto specializovanou oblast medicíny.

První přednáška v této sérii nese název "Jak se stát rezidentem v kardiothorakální chirurgii? Doporučení a varování". Pro registraci na tuto událost postupujte dle následujících kroků:

Registrace na webinář

• Přihlaste se na stránkách "EACTS Next Generation". Pokud se registrujete poprvé, vytvořte účet pro EACTS.
  • Klikněte na název výše uvedené přednášky. Tento krok lze provést pouze na laptopu/PC, nikoli na telefonu.

KONTAKT:
Sam Burton a Amaya Ramirez