Konference The World Cancer Initiative

21. 11. 2021

Dovolujeme si pozvat studenty i akademické pracovníky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity na Konferenci The World Cancer Initiative - Index of Cancer Preparedness / Výsledky České republiky v mezinárodním projektu skupiny The Economist.

Konference přinese velmi zajímavé řečníky, které jinak v České republice není možné vidět na jiných akcích, a to jak z oboru onkologie, tak imuno-onkologie. Jako hlavní řečník vystoupí profesor Canellos, jeden z nejvýznamnějších světových onkologů posledních desetiletí, který stál u zrodu dvou historicky nejvýznamnějších metod léčby v onkologii.

Konference se koná pod záštitou České onkologické společnosti a České imunologické společnosti. Vzhledem k vývoji epidemiologické situace je její záběr rozšířen také do online prostoru, takže je možná účast většího počtu osob. Účast na konferenci není spojena s žádnými finančními ani jinými závazky. Jazykem konference je angličtina.

Tešíme se na Vaši účast 30. listopadu 2021, od 14:00 hodin online.

Registrace prostřednictvím e-mailu: anovcinova@ppamm.cz