Program MSCA Postdoctoral Fellowships přivedl na LF MU postdoka z Francie

Tým Milana Brázdila z I. neurologické kliniky LF MU a FNUSA rozšíří díky programu MSCA Postdoctoral Fellowships vědec Dorian Goueytes. Ten je součástí týmu Nathana Faivra v Laboratoři psychologie a neurokognice na francouzské Université Grenoble-Alpes.

14. 4. 2023

Tým Milana Brázdila na I. Neurologické klinice LF a FNUSA si vybral pro svůj postdoktorandský pobyt Dorian Goueytes. Dorian je součástí týmu držitele ERC grantu Nathana Faivra v Laboratoři psychologie a neurokognice na francouzské Université Grenoble-Alpes. Ve svém výzkumu se snaží zdokumentovat podíl senzomotorických signálů na metakognici a vyvinout nové nápravné postupy.

Dorian Goueytes se bude během svého dvouletého pobytu na MED MUNI věnovat práci na projektu MetaChange, který kombinuje rozsáhlé online psychofyzické experimenty, invazivní elektrofyziologické záznamy u pacientů s epilepsií a výpočetní modelování, s cílem získat komplexní obraz o vlivu postrozhodovacích informací na kognitivní a metakognitivní složky rozhodování.

Program MSCA Postdoctoral Fellowships umožňuje mladým vědcům do 8 let od absolvování doktorského studia strávit dva roky na vybrané instituci v EU.

Chtěli byste váš výzkumný tým rozšířit o postdoka?

Kontaktujte  Mgr. Dagmar Václavíkovou