ZRUŠENO: Soutěž na podporu standardních, JUNIOR STAR, EXPRO a mezinárodních projektů

28. 2. 2020

Grantová agentura ČR vyhlásila veřejnou soutěž na podporu standardních, JUNIOR STAR, EXPRO a mezinárodních projektů s předpokládaným počátkem řešení v roce 2021. Soutěžní lhůta všech typů projektů končí 7.4. 2020.

Fakultní uzávěrka je stanovena na 1. 4. 2020!

Projekty ke kontrole ekonomiky a dalších náležitostí, prosíme, zasílejte na oddělení OVVPP průběžně. Při sestavování ekonomické části projektu můžete využít excelové tabulky pro propočet rozpočtu dle typu projektu a Příklad komentářů k ekonomice. Informace k ekonomické části poskytuje Marie Herrmannová, pro personální záležitosti kontaktujte Alenu Krejčiříkovou a informace k věcné části poskytuje Soňa Böhmová.

Pracovnice OVVPP LF MU budou kontrolovat projekty přímo v aplikaci GRIS, proto je nutné, aby jste v dolní části úvodní stránky založeného projektu zavedli mezi Users uživatele se jménem „podporaLFMU“ a přiřadili mu roli „Project Administrator“.

Podklady pro vyjádření Etické komise je potřeba dodat elektronicky tajemnici komise dr. Vaňharové  (mvanhar@med.muni.cznejpozději do 26. 3. 2020. Informace a formulář žádosti o posouzení naleznete na webových stránkách Etické komise.

Projekt je potřeba také založit v interní aplikaci - Informační systém pro evidenci projektů (ISEP) a dodat na OVVPP podepsanou Průvodku návrhu projektu. Totéž platí i v případě, že je LF MU spolunavrhovatelem projektu.

Po kontrole posílejte vygenerovanou poslední verzi projektu ve formátu pdf s označením FINAL současně na adresy bohmova@med.muni.cz a zkrejcir@med.muni.cz. Název vygenerovaného souboru nepřepisujte. Po doručení emailem odešleme projekt datovou schránkou na GAČR.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info