5. narozeniny Nepanikař: Panelová diskuse o duševním zdraví

Panelová diskuse o duševním zdraví za účasti odborníků LF MU.

8. 3. 2024

V rámci oslavy 5 let fungování Nepanikař proběhne panelová diskuse odborníků na duševní zdraví. Na akci mj. vystoupí zakladatelka a také úspěšná studentka a technička interaktivní výuky MED MUNI Ing. Veronika Kamenská a také doc. PhDr. Miroslav Světlák, Ph.D., klinický psycholog, psychoterapeut, přednosta Ústavu psychologie a psychosomatiky.

pondělí 11. 3. 2024 od 18:00 do 20:00
Velká posluchárna MUNI, Komenského nám. 220/2, 602 00 Brno

Program akce:
➡️ představení činností a milníků Nepanikař. Vystoupí zakladatelka Ing. Veronika Kamenská a koordinátoři chat + e-mail poradny a workshopů.
➡️ panelová diskuse: duševní zdraví - z hlediska aktuální situace, prevence, pomoci i léčby.
👩🏻‍💼 Mgr. Bohuslava Horská - krizová interventka, poradkyně pro pozůstalé, supervizorka, lektorka a pedagožka
👩🏼‍💼 Mgr. Vladimíra Osadníková - peer konzultantka, terapeutka, lektorka, vedoucí pobočky a case manager v Centru Anabell
👨🏻‍💼 doc. PhDr. Miroslav Světlák, Ph.D. - klinický psycholog, psychoterapeut, přednosta Ústavu psychologie a psychosomatiky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně
👨🏼‍💼 Ph.D., Mgr. Tomáš Svěrák, Ph.D. - klinický psycholog, psychoterapeut a školitel

Více informací a registrace ZDE.