Jsme hrdým držitelem HR Award 🎉

S potěšením oznamujeme, že Lékařská fakulta Masarykovy univerzity získala 23. 4. 2021 ocenění HR Excellence Award, které uděluje Evropská komise výzkumným institucím, které vytvářejí a cíleně podporují profesionální, otevřené a etické pracovní prostředí.

26. 4. 2021

Udělení certifikace HR Excellence Award znamená, že byl Evropskou komisí odsouhlasen vytvořený Akční plán, který bude fakulta v následujících letech realizovat. Fakulta tímto oficiálně postoupila do implementační fáze celého procesu, kdy budou postupně realizovány jednotlivé kroky Akčního plánu. Práce na realizaci Akčního plánu byly již zahájeny a velice oceníme, když se do oblastí, které jsou vám blízké zapojíte a pomůžete nám je realizovat.

Srdečně děkujeme všem, kteří se na přípravných pracích k získání HR Award podíleli a těšíme se na další spolupráci.

Tým HR Award