Konference JobNEST

JobNEST je jedinečnou příležitostí, jak nahlédnout za oponu fungování státní správy a neziskového sektoru a navázat osobní kontakty se zajímavými zástupci těchto dvou významných oblastí pracovního trhu.

9. 4. 2024

Ve středu 10. dubna se uskuteční v Otevřené zahradě v centru Brna akce JobNEST. Tuto konferenci státního a neziskového sektoru, která je určena pro studenty i širokou veřejnost s cílem informovat návštěvníky o možnostech pracovních úvazků, stáží, praxí i dobrovolnictví organizuje Kariérní centrum Masarykovy univerzity. Její součástí bude i sběr šatstva a domácích potřeb pro charitativní účely. Podrobnosti najdete v tiskové zprávě.

Více o konferenci