Posílení bezpečnostních opatření na MUNI

Masarykova univerzita pokračuje v posílení bezpečnostních opatření, které napomáhají eliminovat rizika v případě ohrožení.

23. 1. 2024

Masarykova univerzita pokračuje v posílení bezpečnostních opatření, které napomáhají eliminovat rizika v případě ohrožení. Aktuálně se začalo s rozesílkou hromadných e-mailů s informacemi o budoucím systému včasného varování. Studenti i zaměstnanci v interních systémech mohou aktualizovat číslo, které má povahu krizového kontaktu, kam jim bude zaslána SMS v případě nouzové situace či jiného ohrožení. Tento systém včasného varování, kterým lze oslovit jak jednotlivé vybrané skupiny studujících a zaměstnanců, např. z každé fakulty, či celou univerzitu, bude v provozu během jarního semestru.

Bezpečná fakulta