Vydali jsme příručku pro přednosty

Připravovaná Příručka pro přednosty, jejímž cílem je souhrnně přenášet informace o agendách jednotlivých děkanátních pracovišť a procesů na fakultě i univerzitě byla dnes rozeslána do emailových schránek přednostů na naší fakultě.

1. 7. 2021

Tato příručka vznikla pro usnadnění orientace v základních fakultních procesech a možnost rychle dohledat potřebné informace. Dokument provádí prostředím fakulty i univerzity a poskytuje praktické rady k výkonu funkce přednosty.

Vzhledem k potřebě pravidelné aktualizace a udržení relevantnosti informací je příručka k dispozici online pod tímto odkazem, kde bude probíhat pravidelnou aktualizací. Dokument ve vzájemné spolupráci připravila jednotlivá děkanátní oddělení LF MU v rámci realizace akčního plánu HR Award, pod vedením Personálního oddělení a Oddělení pro kvalitu.

Příručka pro přednosty