Jaké jsou Vaše zkušenosti s tzv. vícefázovým ověřením?

Ústav výpočetní techniky Masarykovy univerzity cílí primárně na zaměstnance a jejich zkušenosti s vícefázovým ověřením, aby na univerzitě bylo co nejbezpečnější kyberprostředí. Výhledově je totiž pravděpodobné, že toto vícefázové ověření bude povinné pro přihlášení do vybraných služeb a systémů. Věnujte cca 7 minut svého času pro vyplnění dotazníku a můžete se stát součástí testování.

22. 2. 2023

Bez popisku

Pokud tápete, co to vícefázové ověření je, naleznete v článku, který nedávno vydal IT MUNI. Ve zkratce je to bezpečnostní metoda, která při přihlašování do systémů a online služeb vyžaduje více kroků ověření – podobně jako to znáte například při přihlašování do vašich internetbanking účtů. A protože na univerzitě chceme mít co nejbezpečnější kyberprostředí, řešíme vícefázové ověření také u nás na MU. Navíc je výhledově pravděpodobné, že bude vícefázové ověření povinné pro přihlášení do vybraných služeb a systémů. A k tomu, aby univerzitní vícefázové ověření, jeho nastavení a využívání bylo bezproblémové a pro uživatele co nejpříjemnější, potřebujeme právě jejich pomoc. A to vyplněním dotazníku, které zabere okolo 7 minut. 

Zodpovězte dotazník

Sběr zpětné vazby cílí primárně na zaměstnance, ideálně zaměstnance Ústav výpočetní techniky zve také do uživatelského testování. Připravili jako pozornost připraveny malé dárky (jako možnost je to na úplném konci dotazníku).


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info