Zapojte se do přijímacího řízení budoucích studentů

Zvažte svou výpomoc v dohledových komisích u přijímacích zkoušek uchazečů o studium na MED MUNI. Pomozte nám vybrat ty nejlepší uchazeče.

23. 4. 2024 Katarína Chalásová

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

přijímací zkoušky jsou klíčovým okamžikem v životě naší fakulty. Hledáme právě vás, abyste se stali součástí dohledových komisí a pomohli nám vybrat ty nejlepší studenty. Letos máme přibližně 9000 platných e-přihlášek do magisterských, bakalářských a navazujících magisterských studijních programů. To představuje 20 % celkového počtu přihlášek na MUNI. A s tím je spojená potřeba značného počtu dohlížejících.

Pokud jste ochotni se zapojit, napište Mgr. Kataríně Chalásové, PhD. (e-mail: katarina.chalasova@med.muni.cz) a dejte nám vědět, že jste připraveni pomoci. Do emailu uveďte své jméno, UČO, e-mailovou adresu, pracoviště a časové možnosti.

Letos se PZ konají v termínech: pá 14. 6., so 15. 6. (pouze dopoledne) a čt 20. 6. 2024 (dopoledne a odpoledne).

Děkujeme vám za vaši podporu!