Potřebujete pro svou práci pokročilejší software pro grafické výstupy?

Jednotný vizuální styl propisujeme do všech našich grafických výstupů. K tomu slouží již existující šablony a nově máme také možnost nabídnout menší počet licencí do software Canva.

11. 4. 2023

Bez popisku

Pokud na Vašem pracovišti dokážete plně využít placenou licenci v programu Canva, ozvěte se na pr@med.muni.cz. Do e-mailu prosím vložte souhlas nadřízeného pracoviště (jako přílohu e-mailu), číslo zakázky, na které bude na Vaše pracoviště účtován roční poplatek licence ve výš 2.160 Kč. Uveďte také, kdo bude na pracovišti reálným uživatelem licence a bude se software pracovat (prosíme o jméno, příjmení a UČO). 

Licencí získáte přístup k předpřipraveným šablonám, které vytváří grafici na rektorátu MU. Při vytváření vlastních grafik budete u nás mít možnost nasdílet složku fakultnímu grafikovi, který Vám odsouhlasí správné použití JVS, případně s Vámi doladí detaily. Až budeme mít pro Vás zařízen přístup, předáme Vám podrobné informace o tom, jak tento účet používat a spravovat. Plánujeme také zajistit školení uživatelů. 

Stále můžete využívat předpřipravené šablony JVS.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info