XXV. BIOLOGICKÉ DNY: Od nádorové biologie po precizní onkologii

Česko-slovenská biologická společnost letos slaví 100 let od svého založení. U příležitosti tohoto výročí pořádáme XXV. Biologické dny – Od nádorové biologie po precizní onkologii ve dnech 5. – 6. 9. 2022 v Univerzitním kampusu Brno-Bohunice.

9. 6. 2022

Vážené kolegyně a kolegové,

Konference bude tematicky pokrývat základní i aplikovaný výzkum v oblasti solidních i hematologických nádorů, pokročilou molekulární diagnostiku, precizní onkologii, moderní terapeutické přístupy včetně imunoterapie a genové terapie, problematiku genetiky nádorových onemocnění i etiky onkologického výzkumu.

Rádi bychom vás pozvali do Brna.

doc. RNDr. Sabina Ševčíková, Ph.D. a prof. RNDr. Ondřej Slabý, Ph.D. za organizační a programový výbor

WEB konference