1. ročník stipendia Neuron & IOCB Tech Internships in Israel

16. 1. 2023

NF Neuron a NF IOCB Tech otevírají inspirativní studentské dvouměsíční pobyty na nejlepších izraelských univerzitách a vědeckých ústavech.

Využijte možnost dvouměsíčního zahraničního pobytu na vybraných izraelských univerzitách a vědeckých ústavech. Získáte tak možnost nahlédnout do fungování izraelského vědeckého ekosystému se zaměřením na aplikovaný výzkum, komercializaci a transfer.

Cílem programu je přenesení zahraničních poznatků do české vědy. Vysokoškoláci budou v Izraeli pracovat na vlastním výzkumu a získají možnost dozvědět se, jak lze propojit vědu z byznysem.

Nový program je unikátní v tom, že studenti díky kontaktům a vazbám vytěží pro svojí práci maximum. Podrobné informace a přihlášku naleznete na uvedené webové adrese.

Podmínkou pro získání grantu je mimo jiné studium na české vysoké škole od 3. ročníku bakalářského programu po 1. ročník doktorandského studia bez ohledu na obor, dále doporučující dopis garanta české instituce, kladné vyjádření izraelského školitele (tzv. letter of intent), motivační dopis a návrh programu stáže.

Grant je otevřený do 15. března 2023, realizace stáží proběhne od května do září 2023.

více informací o grantu neuron