Cena děkana - vyhlášení vítězů v akademickém roce 2020/2021

1. 4. 2021

Děkan Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, prof. MUDr. Martin Repko, Ph.D., vyhlásil začátkem tohoto roku Cenu děkana pro nejlepší pregraduální studenty naší fakulty. Jedná se o tradiční ocenění, jejímž cílem je ohodnotit studenty Lékařské fakulty za mimořádné studijní výsledky.

Cena děkana je udělována dle výběrovějších kritérií než v předchozích letech - její získání je tedy skutečně velmi prestižní záležitostí.

V akademickém roce 2020/2021
Cenu děkana získávají tito studenti:

Kategorie za vynikající výsledky v průběhu studia (bez umístění)

Lenka Adamíčková
Martin Barák
Erika Kucharovicová
Martin Macháček
Ondřej Matouš
Katarína Orlovská
Lucie Ulrichová
Roman Václav
Vít Všianský

Kategorie za vynikající vědecký výkon

Jakub Sumbal - 1. místo
Lina Elrefae - 2. místo
Jan Mičan - 3. místo

Kategorie za mimořádný přínos lékařské fakultě
(bez umístění)

Viet Ha Trinh
Hana Plvanová (roz. Malcová)
Deelan Heetain Vadher

V tomto akademickém roce se bohužel nemůže konat slavnostní předání diplomů a související společenská ceremonie, která je vždy milou příležitostí k diskusi se studenty o výuce na naší fakultě.
Diplomy tak budou studentům předány při nejbližším příležitosti v rámci neformálního osobního setkání s panem děkanem. Rádi bychom však všem oceněným veřejně pogratulovali a připojili přání spousty úspěchů v jejich dalším kariérním životě.

Děkujeme všem nominovaným za účast a již nyní se těšíme na další ročník!