FN USA nabízí materiály z JOB DAY a hledá nové pracovníky

Nestihli jste JOB DAY ve Fakultní nemocnici U Svaté Anny? Nevadí, máme pro vás shrnutí všeho podstatného a dále přidáváme také aktuální nabídku volných pracovních pozic jak pro lékaře, tak nelékařský zdravotnický personál.

4. 3. 2024

Pokud jste nestihli JOB DAY ve FN USA, níže máte možnost si stáhnout materiály, které byly součástí prezentace nemocnice. Dozvíte se tak více o historii fakultní nemocnice, poznáte ji v datech a číslech, zjistíte její vizi do budoucna. Nemocnice se dále představuje jako velice významný zaměstnavatel jihomoravského kraje. Nabízí profesní a kariérní růst, odborné vzdělávání a další zajímavé benefity. Blíže máte možnost se seznámit také s chodem vybraných klinik. Pokud ještě studujete, určitě se zajímejte také o výhody stipendijních programů.

Materiály ke stažení z JOB DAY

Nabídka volných pozic