Omezení provozu Knihovny univerzitního kampusu

Z důvodu natáčení Fokusu Václava Moravce v prostorách Knihovny univerzitního kampusu bude ve dnech 19. a 20. 2. 2024 omezen provoz. Po oba dva dny budou nedostupné prostory se sportovnimi fondy, studovna s kopírkami a bankovníkem. V úterý 20. 2. dojde také k úpravě otevírací doby na 8.00-16.00 hod.

3. 2. 2024

OTEVÍRACÍ DOBA
19. únor - beze změny
20. únor - 8.00  -16.00

DOSTUPNOST PROSTOR
Ve dnech 19. a 20. února budou uzavřeny studovny se sportovními fondy a studovna s kopírkami a bankovníkem. V ostatních prostorách (velká PC studovna s kopírkou, studovny s výpůjčním pultem a regály s lékařskými a přírodovědnými knihami) bude provoz beze změny)

VYPŮJČKY Z UZAVŘENÝCH PROSTOR
Následující instrukce se týkají pouze knih se signaturami začínajícími číslicemi 0-4 a 79, tj. sportovní fondy, pedagogika, psychologie apod.

1. Kdo ví předem, kterou knihu si chce vypůjčit, prosíme, abyste ve dnech 14.-18. února 2024 do formuláře  uvedli své UČO a webovou adresu záznamu knihy (více ZDE). Požadované knihy budete mít nachystány u výpůjčního pultu v pondělí 19. února od 9.00 do útery 20. února, poté budou vráceny zpátky na regál. Nebude-li některá z požadovaných knih k dispozici, vytvoříme vám na ni v knihovním systému rezervaci.

2. Ostatní zájemce o výpůjčku prosíme, aby ve dnech 19. a 20. února svou žádost o výpůjčku sdělili u výpůjčního pultu, kde si ji poznamenáme. Žádosti budeme vyřizovat hromadně a připravíme je k vypůjčení v 9.00, 11.00, 13.00 a 15.00 hodin.

Prosíme vás o pochopení tohoto omezení, které se koná hned začátkem semestru. Natáčení je pro Masarykovu univerzitu  vyjímečnou a prestižní událostí.

KONTAKT:
Mgr. Jiří Kratochvíl,