SIMU - Kurz urgentní medicíny

Rádi bychom vás jménem proděkana prof. MUDr. Petra Štourače, Ph.D., MBA, FESAIC pozvali na nový ročník Kurzu urgentní medicíny, který se bude konat 13. 4. 2024 v prostorách Simulačního centra LF MU. Kurz je určen pro studenty 4. - 6. ročníku Všeobecného lékařství a nabízí ideální možnost nacvičit si základní zručnosti potřebné v akutní medicíně a zdokonalit si znalosti řešení různých kritických stavů, jež se mohou vyskytnout v přednemocniční i nemocniční péči. Přihlašování bude spuštěno 21. 3. 2024 v 07:00, přes portál AKUTNĚ.CZ.

CO BUDE SOUČÁSTÍ KURZU

• Nácvik praktického managementu kritických stavů dle nejnovějších doporučení.
  • Studium elektronických výukových materiálů před kurzem (pre-learning) a absolvování testu před jeho začátkem (pre-test).
  • Vyvrcholením kurzu bude udělení Ceny Jiřího Korbičky týmu, který nejlépe obstojí v záchraně simulovaného kritického pacienta.

REGISTRACE

• Registrace bude spuštěna 21. 3. 2024 v 07:00. Kapacita kurzu je omezena na 48 studentů. Účastníky se mohou stát pouze studenti 4. až 6. ročníku Všeobecného lékařství, kteří se nezúčastnili kurzu v předchozích letech.
  • Registrace na kurz je závazná a zapisovat se můžete prostřednictvím portálu AKUTNĚ.CZ. Pokud se vám nepovede zaregistrovat, nezoufejte a sledujte pečlivě stránku AKUTNĚ.CZ, místa se mohou do konání kurzu uvolnit.

V případě, že se nebudete moci kurzu zúčastnit a jste již
zaregistrovaní, odhlaste se prosím přes e-mail na sekretariat@akutne.cz