Stipendijní program AGEL

11. 3. 2020

Pro akademický rok 2020/2021 společnost AGEL a.s. opět vypisuje pro studenty vybraných studijních oborů STIPENDIJNÍ PROGRAM AGEL. Stipendia jsou určena jak pro studenty dlouhých magisterských programů, tak pro studenty nelékařských studijních programů.

VÝHODY STIPENDIJNÍHO PROGRAMU AGEL:
ZPŮSOB FINANČNÍ PODPORY:
JAK SE PŘIHLÁSIT?

Studenti, kteří mají zájem vstoupit do Stipendijního programu AGEL mají 2 možnosti:

1. přihlásit se elektronickou formou na stránce AGEL - vyplnit žádost o vstup do SPA. Následně Vás bude kontaktovat personální oddělení AGEL a.s., kdy si upřesníte obor a zařízení, se kterým máte zájem a informovat Vás o dalším postupu. Další jednání a předložení dokumentů již budete řešit s vybranou nemocnicí nebo zdravotnickým zařízením.
  2. kontaktovat přímo personální oddělení vybraného zdravotnického zařízení a domluvit se na vyplnění žádosti, oddělení, která jsou v rámci programu nabízena a předložit potřebné dokumenty dle oboru a studia.

Do programu je možné se hlásit průběžně až do 31. 12. 2020. V případě, že budete chtít vstoupit do programu později, je to na individuální domluvě s konkrétním zařízením.

KONTAKT:

Pro bližší informace a přihlášení do Stipendijního programu AGEL kontaktujte personální oddělení společnosti AGEL a.s.:
|EMAIL: studenti@agel.cz
|TEL: 582 315 926