CTT minikonference „Transfer technologií jako příležitost“

Dne 6.11. 2023 proběhla minikonference pořádaná Centrem Transferu Technologií MUNI. Účastníci konference se dozvěděli, jak propojit vědu s reálným využitím výsledků výzkumu.

10. 11. 2023

Přes 60 účastníků z řad vedoucích výzkumných skupin, Ph.D. studentů, přednostů i dalších vědeckých pracovníků si přišli poslechnout skvělé řečníky se svěžím pohledem na problematiku transferu technologií. Minikonferenci zahájila svou řečí Markéta Vlasáková z CTT MUNI, která zúčastněným přiblížila fungování transferu technologií na Masarykově univerzitě. Jiří Moos z i&i Prague prezentoval příklady dobré praxe a se zakládáním společností a fungováním investičních fondů až po pohled investorů, kteří pomáhají uvádět nápady do reality seznámil účastníky Miloš Dendis, CEO a zakladatel firmy GeneProof a.s.

Akci provázela živá diskuze a atmosféra motivující k tomu, aby se inovace z MU dostaly tam, kde mohou změnit svět.

Prezentace z minikonference