Letní škola statistických metod

Přijďte se poučit a pobavit zároveň. Získáte znalosti o plánování experimentů i odbornou konzultaci dizertační práce nebo vlastního výzkumu přímo na místě.

4. 8. 2022

Letní škola statistických metod pořádaná společností Služby pro vědu je určena hlavně pro doktorandy, akademické a vědecké pracovníky. Program této tradiční letní školy vychází přímo ze zkušeností lektorů s výzkumem a výukou na univerzitách. Ale inspiruje se i každodenními zkušenostmi s metodikou Six Sigma při zlepšování procesů v praxi.

Výuka probíhá na statistickém software Minitab.

Termíny konání:

• 22. - 26. srpna 2022 (prezenčně, Brno)
  • 15. - 19. srpna 2022 (online)

Cena pro jednoho účastníka: 15 900,- Kč (bez DPH)

• Cena zahrnuje: účast na letní škole, tréninkový manuál, sadu tréninkových dat, elektronický manuál k použitému softwaru, možnost zapůjčení školicího notebooku se statistickým softwarem Minitab (nutno objednat).
    • v rámci prezenční varianty jsou obědy a občerstvení zdarma po celou dobu konání kurzu.
  • Cena nezahrnuje: DPH, dopravu a ubytování.

Veškeré podrobnosti vč. online přihlášky jsou k dispozici na webu společnosti www.sciserv.cz/letni-skola-statistiky/