MUNI HR Day v Kampusu

V Kampusu Masarykovy univerzity v Bohunicích se odehrál historický první ročník MUNI HR Day, kde se sešli odborníci z oblasti lidských zdrojů nejen z univerzity, ale i z dalších institucí.

10. 10. 2023

Cílem této akce bylo představit a sdílet praktické poznatky a zkušenosti týkající se aktuálních trendů na trhu práce, náboru nových zaměstnanců, jejich začlenění do organizace (onboarding) a odchodu z ní (offboarding), a také hodnocení a motivace zaměstnanců. Odborníci v oblasti HR, jako Tomáš Ervín Domborský, Dominika Pivodová Lišková, Jana Parmová a Vojtěch Očenášek, přednesli inspirativní přednášky, které osvětlily různé aspekty této problematiky.

Celou akci organizačně zastřešil Odbor pro personální řízení Rektorátu Masarykovy univerzity, což zaručilo vysokou úroveň a odbornost celého setkání. MUNI HR Day se tak stává důležitým fórem pro výměnu znalostí a nápadů z oblasti lidských zdrojů. Děkujeme organizátorům této inspirativní akce a těšíme se na další ročníky.