Nominace na MUNI Innovation Award 2021

Nominujte studenty a zaměstnance Masarykovy univerzity, jejichž výstupy se podařilo úspěšně zavést do praxe, napomohly ke zdokonalení výrobků či služeb nebo jakkoli jinak přispěly ke zvýšení společenské relevance výzkumu Masarykovy univerzity.

8. 7. 2021

Pravidla soutěže:
  • Nominaci k ocenění studenta či zaměstnance MU může podat kdokoli (fyzická osoba z MU i mimo MU nebo kterákoliv právnická osoba), navrhovatel může zaslat více nominací.
  • Nominovat je možno uplatněné vynálezy a jiné výsledky VaV, projekty, služby a jiné relevantní společensky významné aktivity a výstupy, které se podařilo zavést do praxe, napomohly ke zdokonalení výrobků či služeb, nebo o nichž je navrhovatel přesvědčen, že přispěly ke zvýšení společenské relevance výzkumu MU či mají povahu významného inovačního počinu.
  • Cena je udělována za výstupy či aktivity, které vznikly, byly uveřejněny, využívány či uplatněny v období od 1. 1. 2015 do 30. 6. 2021.
  • Ocenění může získat až 30 nominovaných, kteří získají věcné dary a finanční obnos v celkové výši 1 700 000 Kč.
Příjem přihlášek:

1. 7. 2021 - 15. 9. 2021, pro tento pilotní ročník nebyly stanoveny nominační kategorie.

Hodnocení:

Hodnocení provádí nezávislá komise složená z řad odborné univerzitní i mimouniverzitní veřejnosti, Rada pro transfer technologií a komerční spolupráci MU, vedení MU a představitelé fakult nebo dalších zainteresovaných hospodářských středisek MU.

Vyhlášení výsledků:

11. 11. 2021 v rámci tradiční akce MU Business Research Forum formou slavnostního ceremoniálu.