Projekt Brno Ph.D. Talent

Soutěž Brno Ph.D. Talent 2023 pro studenty doktorských studijních programů.

Doplňkové stipendium získá 25 nejlepších, kteří přesvědčí nestranné odborníky o výjimečnosti svých dosavadních výsledků a kvalitách navrženého vědeckého projektu.

30. 8. 2023

Vážení doktorandi,

dovolujeme si touto cestou upozornit na soutěž Brno Ph.D. Talent 2023 pro studenty doktorských studijních programů - podmínkou je zahájení 1. nebo 2. semestru prvního ročníku studia v podzimním semestru 2023. Bude otevřena pro přihlašování od 4. září do 24. září 2023. Soutěž je určena pouze čtyřem brněnským univerzitám. Stipendium získá 25 nejlepších z přihlášených, kteří přesvědčí odbornou komisi o výjimečnosti svých dosavadních výsledků a kvalitách navrženého vědeckého projektu. Soutěžní jazyk soutěže: angličtina. Více informací na webu soutěže v záložce O projektuJak se přihlásit.

Z webu vybíráme informace k podmínkám účasti v soutěži:

• být zapsán v prvním roce doktorského studijního programu, nejpozději ke dni 16. listopadu 2023
  • přírodovědný nebo technický obor
  • studium na jedné ze 4 partnerských univerzit
  • maximální věk 32 let včetně

Kontaktní osoba: Barbora Dofková, Brno Ph.D. Talent, E: barbora.dofkova@jcmm.cz, T: +420 725 503 085