Za studiem do Bavorska - Pozvánka na online akci BTHA k nabídce stipendijních pobytů v Bavorsku

Dovolujeme si vás informovat o online akci s názvem "Za studiem do Bavorska", kterou pořádá Česko-bavorská vysokoškolská agentura (BTHA)

23. 2. 2022

Rádi bychom Vás pozvali na online akci s názvem "Za studiem do Bavorska", kterou pořádá Česko-bavorská vysokoškolská agentura (BTHA) v pondělí
28. února 2022 v 17 hod.

Během akce budou představeny možnosti studia na vysokých školách v Bavorsku a stipendijní nabídky BTHA. Prostor dostanou i bývalí stipendisté, kteří se podělí o své zkušenosti ze studia či letní školy v Bavorsku. Akce je určena všem zájemcům z veřejných vysokých škol v ČR.

Akce proběhne přes platformu Zoom, potrvá max. 60 min a je přístupná bez předchozího přihlášení přes tento odkaz.

Pozvánku naleznete také na stránkách AIA.