MUNI DAY 2023 - registrujte se na sporty i událost

Stejně jako loni i letos bude univerzitní kampus v Brně Bohunicích v půli května patřit sportu a zábavě. Ovšem tak jako se rozrůstá samotný areál, nový rozměr letos dostává i tradiční Campus Day, který už nebude vyhrazený pouze zástupcům kampusu, ale vůbec poprvé se do něj zapojí všechny fakulty Masarykovy univerzity. Dává tak jedině smysl, že letos budeme společně sportovat a bavit se pod hlavičkou MUNI Day.

3. 4. 2023

Bez popisku

Srdečně zveme na letošní MUNI Day, který se uskuteční ve čtvrtek 11. května v areálu Univerzitního kampusu v Brně-Bohunicích. MUNI Day navazuje na tradici Campus Day, s tím zásadním rozdílem, že letos se do této akce poprvé zapojí všechny fakulty a ta tak dostává skutečně celouniverzitní rozměr. Možnost aktivně se zapojit mají všichni studenti a zaměstnanci MU. Na tento den je vyhlášeno rektorské volno.

Heslem je sport, zábava, poznání. Během rána a dopoledne tak bude možné zapojit se do sportovních aktivit, ať už individuálních cvičení či týmových turnajů ve volejbalu a badmintonu. Program připravila i vybraná pracoviště kampusových fakult, která si budete moct prohlédnout, a to včetně Simulačního centra Lékařské fakulty, do kterého se k nám sjíždějí zájemci o medicínu z celého světa. Ve 14:00 zaplníme ochozy haly míčových sportů na FSpS, kde se uskuteční florbalové derby mezi zaměstnaneckými výběry rektorátu a fakult. Připomeňme, že loňský mač ovládl rektorát v poměru 6:2, fakulty tak mají co vracet a lze čekat, že ani letos si týmy nic nedarují. Po skončení florbalového utkání se přesuneme do venkovních prostor kampusu, hlavní dění bude probíhat na ploše mezi budovami C10, C12 a C13. Připraveno tu bude po zbytek odpoledne a večera občerstvení, hudba a další možnosti aktivního vyžití jako jsou například ping pong nebo pétanque.

Na jednotlivé části programu je třeba se registrovat na webu www.muniday.muni.cz, kde najdete další informace. Registrace bude spuštěna v úterý 4. dubna ve 12:00 a je omezena na 800 účastníků, proto neváhejte.

Těšíme se na vaši účast.

Organizační tým MUNI DAY


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info